Asendage Välipeegel ise

Välipeegel ise vahetamine – manuaalid ja videoõpetused

Abistavad juhised ja nõuanded Välipeegel asendamiseks
Mark
Mudel
Autovaruosade kategooria
Kahjuks pole teile huvipakkuvad manuaalid veel saadaval.
Palun täpsustage oma auto mudel ja täitke ära allpool olev vorm, määratledes milliseid manuaale soovite saada. Anname teile e-maili teel teada niipea, kui need valmis on. Kui teile pakuvad huvi mitmed manuaalid, palun andke meile kommentaarides teada.
Välipeegel vahetamine: videoõpetused

Enim vaadatud autoremondi videoõpetused

  • Vaadake kuidas probleemi lahendada oma autoga: videojuhend
    Õpetus: Kuidas vahetada vasakpoolset tahavaatepeeglit mudelil SUZUKI SX4 1
  • Vaadake kuidas probleemi lahendada oma autoga: videojuhend
    Õpetus: Kuidas vahetada välipeegel mudelil OPEL CORSA C

Parandus- ja hooldusmanuaalid

Korduma kippuvad küsimused, mis puudutavad küljepeegli vahetamist

Kuidas küljepeeglite vahetada?

Peegli elemendi enda väljavahetamiseks ei ole tavaliselt peegli korpust vaja eemaldada. Piisab sellest, kui surute peegli elemendi nii sügavale kui võimalik, et selle serv tuleks korpusest välja. Peale seda kasutage kinnitite lahti keeramiseks lamedat kruvikeerajat. Paigaldage vana asemele uus element. Täpsemat lisainfot oma sõiduki küljepeegli vahetamise kohta leiate samm-sammulistest AUTODOC CLUB-i juhistest.

Kas ma võin katkise tiivapeegliga sõita?

Ei või. Kahjustada saanud välispeeglitega sõitmise eest võib saada karistada. Peale selle sõltub sõiduohutus otseselt nende seisukorrast. Nähtavust halvendavad isegi väikesed peegli elemendi praod, mis suurendavad õnnetuste riski. Sellepärast peab kahjustatud komponendid viivitamatult välja vahetama.

Kuidas tiivapeegli korpust eemaldada?

Tiivapeegli kinnititeni juurde pääsemiseks tuleb enamikel autodel eemaldada osa uksekatetest selles piirkonnas, kus asub komponent. Teiste sõidukite puhul piisab vaid detaili sisevooderduse lahti kangutamisest ning eemaldamisest. Vajadusel võite eemaldada peegli käivitaja ja kütteseadme pistikud. Seejärel keerake lahti kinnitid ning eemaldage komponent.