Mis on SI-Drive? Kirjeldus ja tööpõhimõte

Mis on SI-Drive? Kirjeldus ja tööpõhimõte

SI-Drive on intelligentne mootori ja käigukasti juhtimissüsteem, mis on paigaldatud Subaru autodele. See võimaldab oluliste autoüksuste jõudlust kohandada teeolude ja individuaalsete sõidustiilidega. Samuti aitab see säästa kütust ning suurendab sõidumugavust ja ohutust.

Kuidas SI-Drive töötab

Süsteem reguleerib mootori, käigukasti, jõuülekande ja muude süsteemide jõudlust vastavalt valitud sõidurežiimile. Seal on kolm režiimi:

  • Intelligent (I): selle režiimi eesmärk on suurendada sõiduki kütusesäästlikkust ja keskkonnasõbralikkust. See optimeerib gaasi avanemiskiiruse ja nurga võimalikult sujuva kiirenduse saavutamiseks. See sobib igapäevaseks lühikeseks linnasõiduks. See režiim parandab libedal pinnal juhitavust.
  • Sport (S): see režiim pakub optimaalset kombinatsiooni dünaamikast, juhitavusest, mugavusest ja kütusekulust. Selles režiimis suurendatakse gaasi avanemiskiirust ja tulemusena kiirendab auto kiiremini. Juhitavus muutub teravamaks.
  • Sport Sharp (S #): see režiim võimaldab sõidukil juhi toimingutele koheselt reageerida, mis saavutatakse gaasihoovastiku kiire avanemise ja madalamate käikude abil. CVT-ga varustatud versioonides saab juht käike ka käsitsi vahetada.

Režiimide vahetamiseks kasutatakse keskkonsoolile kinnitatud pöördnuppu. Teavet valitud seadmete kohta kuvatakse armatuurlaua ekraanil.

SI-Drive’iga varustatud Subaru mudelid

    Teie profiil on teie isiklik assistent

    Saate jälgida auto kulutusi, pidada auto logi ja asendusgraafikut, salvestada lemmikmaterjale, märkusi ja dokumente.