SEAT parandusjuhend

SEAT parandusmanuaalid ja videoõpetused

Mark
Mudel
Autovaruosade kategooria
Kahjuks pole teile huvipakkuvad manuaalid veel saadaval.
Palun täpsustage oma auto mudel ja täitke ära allpool olev vorm, määratledes milliseid manuaale soovite saada. Anname teile e-maili teel teada niipea, kui need valmis on. Kui teile pakuvad huvi mitmed manuaalid, palun andke meile kommentaarides teada.
iseseisev SEAT parandamine näpunäiteid

SEAT Videoõpetused

 • SEAT remont - juhend online
  How to replace oil filter and engine oil on SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]
 • SEAT autoremont video
  How to replace air filter on SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]
 • SEAT juhend
  How to replace spark plug on SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]
 • SEAT hooldus: tasuta videoõpetus
  How to replace ignition coil on SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]
Kahjuks pole teile huvipakkuvad manuaalid veel saadaval.
Palun täpsustage oma auto mudel ja täitke ära allpool olev vorm, määratledes milliseid manuaale soovite saada. Anname teile e-maili teel teada niipea, kui need valmis on. Kui teile pakuvad huvi mitmed manuaalid, palun andke meile kommentaarides teada.
Sõiduki hoolduse logiraamat
Teadke mida, millal ja kuidas parandada ja hallake oma autokulusid
Installeerige AUTODOC CLUB äpp!
Teie personaalne autokulutuste haldaja, hooldusnõuanded saabuvatest aegadest ja hooldusintervallid, DIY parandusjuhendid - kõik see teie telefonis.
Google Play AUTODOC CLUB äpp
App Store AUTODOC CLUB äpp
SEAT õpetused: QR-kood AUTODOC CLUB äpp
Skaneeri

Äpi alla laadimiseks:

 • - skaneerige QR-kood
 • - laadi App Store`st alla
 • - laadi Google Play`st alla
Online SEAT autoremont käsiraamatute
SEAT nõuanded ja nipid
Vaata rohkem
 • SEAT remondi ja hooldusjuhendid
  How to remove a rounded-off bolt without welding | AUTODOC tips
 • SEAT remondi ja hooldusjuhendid
  Noise from under the bonnet that shouldn’t be ignored | AUTODOC
 • SEAT remondi ja hooldusjuhendid
  How to fix a knocking and creaking suspension | AUTODOC
 • SEAT remondi ja hooldusjuhendid
  How to check the engine cooling fan | AUTODOC tips

Kuidas SEATit ise parandada: tavalised rikked

Lihtne hooldus on SEAT-i autode üks peamisi eeliseid. Nende varuosad on suhteliselt odavad ja neid saab osta igast autopoest. Lisaks saab paljusid rikkeid ise parandada, mis võimaldab säästa raha garaažide teenuste eest. Isegi algaja saab hõlpsalt hooldustöödega hakkama AUTODOC-i Clubi samm-sammuliste videoõpetuste abil SEAT-i remondi kohta.

Mootor

1,2-liitrise töömahuga MPI 12V mootoriga SEAT Cordoba omanikud kurdavad sageli mootorikambris metalli koputamise üle, eriti pärast mootori külma käivitumist. Mõnikord on mootorit üldse võimatu käivitada. Selle põhjuseks on ajamiketi pinguti rike ja selle juhiku ebatäiuslik disain. Defekti kõrvaldamiseks tuleb paigaldada uus ketipinguti ja selle juhiku ebatäiuslik disain. Selles aitab teile illustreeritud SEAT-i remondijuhend PDF-vormingus.

Mudelites SEAT Leon 1M, Arosa 6H, Ibiza 6K, Alhambra 7V, 7M laguneb turboülelaadur üsna kiiresti. Sellega kaasneb mootori energiakadu, tõmblused selle töötamisel, liigne suitsuheide, madal dünaamiline jõudlus. Komponendi valesti töötamisel on palju põhjuseid. Mõnda neist saab kodus ise eemaldada. Näiteks saate kontrollida ja puhastada või vajadusel asendada õhufiltrit, MAF-andurit, turboülelaaduri sisselasketoru; kontrollige kütusevooliku tihedust ja eemaldage leke. Meie soovitused ja videojuhendid aitavad teil neid töid vigadeta teha.

Sidur

SEAT Alhambra 7V sidur võib libiseda. Probleemi põhjustab tavaliselt siduri vabastussilindri tiheduse kadumine. Rikke parandamiseks peate selle välja vahetama koos vabastuslaagri ja sidurikoostuga. Pärast SEATi remondi- ja hooldusjuhendit samm-sammult saate ise välja vahetada ilma spetsialistide abita.

Kere

Mudelites SEAT Ibiza ja SEAT Cordoba võib esiukse piirkonnas kuulda müra. Selle probleemi kõrvaldamiseks peate tagama, et küljepeegli korpused oleksid autokerega tihedamalt kinnitatud. Mõnikord piisab vaid uksepaneeli augu suurendamisest nõelaga viigiga. Võtke arvesse, et seda piirkonda tuleks töödelda korrosioonikindla ühendiga. Lisateavet autokere puuduste kõrvaldamise kohta leiate meie DIY SEAT remondi- ja hooldusjuhendist, mille saab alla laadida tasuta.

AUTODOC CLUB Manuaalide Kataloog